Колбас за мелница за месо

Колбас за мелница за месо производителот, снабдувачот, извозникот, фабрика во Taiwan
тел: +886-4-25230450
факс: +886-4-25254861
E-Mail: sales@hongteng.com.tw
Адреса: 12, Alley 163, Lane 162, Sec. 7, Fong Yuan Blvd., Fong Yuan Dist, Taichung City 42073, Taiwan
Мапа на сајтот
Вие сте тука: Насловна -> производи -> Колбас за мелница за месо
HONG TENG FOOD MACHINERY Group CO., LTD. е познат производител, на снабдувачот и извозник на Колбас за мелница за месо, Фабрика во Taiwan. Врз основа на воведување на сите видови на таленти, во духот на постојана иновација и подобрување на квалитетот, со искреност како наш штит за да се исполнат барањата на клиентите, нашата фабрика се контролира квалитетот во процесот на дизајн, производство и испорака, обезбедување добар квалитет на производите за секој клиент. Ние ќе го задржи одличен квалитет, добра репутација постојано. Надеваат дека ќе добијат скапоцени идеи и предлози од домашни и overseas'friends. Дозволете ни да се создаде добар достигнувања во оваа жешка точка и излегувам за убав утре заедно.
Имаме напредна опрема за производство на

Колбас за мелница за месо

и добра изработка и постепено се истражуваат некои нов дизајн. Сите партнери во странство се добредојдени да преговараат и да соработуваат со нас.

јазик:

German, Deutsch English French, Français Itanlian, Italiano Portugese, Português Traditional Chinese Spanish, Español Russian, Русский Arabic, العربية